تبلیغات شما اینجا طراحی سایت خرید فالوور حرف اخر
بستن تبلیغات [X]
منبع کویل دار

بویلر وظیفه تهیه آب گرم یا بخار را دارد. آب یا بخار تولید شده در کویل حرارتی به گردش در می آید. هر کویل حرارتی دارای چند شاخه لوله رفت و برگشت از جنس مس می باشد. تماس و برخورد آب گرم درون لوله با دیواره لوله های مسی سبب تبادل حرارت و گرم شدن لوله مسی می شود. سطح خارجی لوله های کویل را آب پوشانده است در نتیجه ی گرم شدن لوله این آب هم گرم می شود. بر اساس حجم آب گرم مورد نیاز هر مکان مانند منازل مسکونی، کارخانجات، استخرها و.... ابعاد منبع کویل دار درخواستی قابل ساخت است. دمای آب گرم استفاده شده توسط مصرف کننده بین 50 تا 60 درجه سانتی گراد می باشد.به دلیل رشد باکتری لژیونلا در دمای 25 تا 50 درجه امکان ذخیره آب در دمای زیر 50 درجه وجود ندارد پس دمای آب گرم منبع کویل دار پاکمن می بایست بیشتر از این مقدار باشد.

ادامه در لینک زیر :

http://www.bamintahvie.com/category/storage-tank/water-heater-with-hot-water-coil:: برچسب ها : قیمت منبع کوئل دار , منبع کویل دار پاکمن , منبع کویلی پاکمن , منبع آبگرم موتورخانه , منبع ایستاده آب گرم , منبع کویل دار , منبع کوئلی , منبع آب گرم گالوانیزه , قیمت منبع کویلی , کوئل , مخزن کویل دار , مخزن کوئلی , مخزن کویلی , مخزن آبگرم مصرفی ,
ن : بامین تهویه
ت : دوشنبه 18 دی 1396


تصفیه هوا با فیلتر هپا نام آن از حروف کلمات روبرو High Efficiency Particular Arresting به معنی توان بالای گرفتن ذرات تشکیل شده است.

این نوع فیلتر قوی تر و بسیار موثرتر از فیلترهای یونی عمل می کند و طرفداران هوای پاک آنرا بر فیلترهای یونی ترجیح می دهند فیلتر هپا توان زدودن بیش از 97/999 درصد ذرات آلاینده هوا را داراست که باعث پاکی و شفافیت بی اندازه هوا می گردد.

فیلترهای مرغوب هپا از فایبر گلس ،حصیر و رشته های بسیار نازک پوشال تشکیل شده اند و با عبور جریان هوا ذرات معلق را در خود گرفتار می نمایند.

ادامه مطب در لینک زیر

http://www.bamintahvie.com/category/purifire/air-purifier


ن : بامین تهویه
ت : پنجشنبه 2 آذر 1396


4 – احساس آرامش و تسکین اعصاب

دستگاه های تصفیه هوا خانگی از یک طرف با حذف آلاینده ها و پاکیزه کردن هوای منزل و از طرف دیگر با تولید یون های منفی به آرامش اعصاب و رفع خستگی شما کمک می کنند. یون های منفی ذرات باردار الکتریکی هستند پراکنده شدن آنها در هوا اثرات مثبتی بر سلسله اعصاب انسان دارد. یون های منفی در طبیعت نیز موجود هستند. آیا احساس شادمانی و آرامشی را که در کنار یک آبشار تجربه کرده اید به خاطر دارید؟ این انرژی مثبت به دلیل تنفس یون های منفی است که در اطراف آبشارها وجود دارد.

5 – حذف فرمالدهید ( متداول ترین آلاینده هوای منازل )

لوازم چوبی داخل منزل که از انواع چوب ، نئوپان ، ام دی اف و … ساخته شده اند منبع اصلی ورود گاز سمی و نسبتا خطرناک فرمالدهید به هوای داخل منزل هستند. فرمالدئید گازی بی رنگ با بویی نسبتا تند است که در صنایع چوبی ، مصالح ساختمانی ، انواع اسپری ها و لوازم آرایشی ، عطر ، واکس ، پاک کننده ها و حتی دهانشویه ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. دانشمندان معتقدند احتمال سرطانزایی این گاز بسیار زیاد است. دستگاه های تصفیه هوا خانگی با دارا بودن فیلترهای کربن فعال و فیلترهای فتوکاتالیست Tio2 قادر به حذف فرمالدهید از محیط خانه می باشند

http://www.bamintahvie.com/category/purifire/air-purifier


ن : بامین تهویه
ت : پنجشنبه 2 آذر 1396


1 – تصفیه هوا باعث جلوگیری از بسیاری بیماری های مرتبط با آلودگی هوا خواهد نمود که از آن جمله می توان به : آسم ، آمفیزم ، آلرژی ها ، بیماری های قلبی و عروقی و بسیاری دیگر اشاره کرد.

2 – هوای پاک و با کیفیت باعث خواهد شد که در فعالیت های روزمره خود ، انرژی بیشتری داشته باشید. هوای آلوده باعث می شود که ریه ها برای بدست آوردن اکسیژن فشار بیشتری را تحمل کنند و در نتیجه سایر اندام های بدن نیز با کاهش سطح انرژی مواجه شوند. این می تواند باعث کسل شدن، خستگی مفرط و کاهش لذت شما از کار و سرگرمی هایتان شود.

3 – مطالعات نشان می دهد که حیوانات خانگی (گربه ، سگ ، پرندگان و ...) می توانند عامل اصلی آلودگی هوای خانه باشند. برخی از افراد ممکن است به بزاق ، مدفوع ، ادرار و عرق حیوانات خانگی حساسیت داشته باشند ، علاوه بر این شوره حیوانات خانگی (سلولهای ریز که از پوست حیوانات خانگی به طور مداوم جدا شده و در هوا منتشر می شود) نیز یکی دیگر از عوامل آلودگی و حساسیت است. اگر چه بهترین راه این است که حیوانات خانگی را از خانه و حداقل از اتاق خواب خود دور نگه دارید و یا دست کم به طور مرتب فرش ، مبلمان و محیط خانه خود را تمیز کنید اما ممکن است انجام همه اینها برای شما مقدور نباشد. لذا استفاده از تصفیه کننده های هوا ، راه کار مناسب تری به نظر می رسد.


ن : بامین تهویه
ت : پنجشنبه 2 آذر 1396

دستگاه های تصفیه هوا که با اکسیژن فعال (ازون) کار میکنند هوای اطراف خود را به داخل هدایت کرده و با استفاده از تکنولوژی پلاسمای سرد و تخلیه انرژی لازم مولکولهای اکسیژن موجود در هوا را شکسته و در یک فرآیند طبیعی تبدیل به اتم اکسیژن یا همان اکسیژن فعال نموده و در محیط رها می سازد .

از آنجائیکه اکسیژن فعال به تنهایی هویتی ندارد سریعا با آلودگی های اطراف خود پیوند نموده و ساختار مولکولی آنان را تجزیه و اکسید می نماید ، و درنهایت اتم های اکسیژن با هم پیوند خورده و مجددا به اکسیژن تبدیل می شوند و از مسیر اکسیژن به اکسیژن عمل پالایش و ضدعفونی به نحو حیرت آوری انجام می گردد

http://www.bamintahvie.com/category/purifire/air-purifier


ن : بامین تهویه
ت : پنجشنبه 2 آذر 1396


دستگاه تصفیه هوا امروزه در کلان شهرهای دنیا و در دیگر محل های آلوده که مسئله آلودگی هوا را نمیتوان نادیده گرفت، جهت بهبود هوای تنفسی در منزل، محل کار و اتومبیل استفاده میشود.

دستگاه تصفیه هوا را امکاناتی از قبیل توانایی ایجاد یون منفی ازن زن و فیلترهای متفاوت و… از هم تمیز میدهد. در تهیه و خرید دستگاه تصفیه هوا باید به برخی موارد توجه داشته باشیم که در ادامه به آنها اشاره شده است.وجود بیش‌ از اندازه هر نوع آلاینده با توجه به مقدار و مدت پایندگی این آلاینده‌ها در هوای محیط زندگی را که سبب آسیب رسیدن به حیوانات- گیاهان- انسان‌ها و اجسام محل زندگی می‌گردد را آلودگی هوا می گویند.

ادامه مطلب در لینک زیر

http://www.bamintahvie.com/category/purifire/air-purifier:: برچسب ها : دستگاه تصفیه هوا , قیمت دستگاه تصفیه هوا , تصفیه هوا خانگی , تصفیه هوا , انواع تصفیه هوای خانگی ,
ن : بامین تهویه
ت : پنجشنبه 2 آذر 1396

مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوا

ازمراحل فیلتراسیون یک دستگاه تصفیه هوا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

فیلتر میانی که معمولاً وظیفه حذف گازهای مضر باکتری- قارج بوی نامطبوع را بر عهده دارد.

فیلتر کربن اکتیو که وظیفه حذف گازهای سمی و شیمیایی و بوهای نامطبوع را به صورت عملیات شیمیایی به عهده دارد.

مولد یون منفی یعنی تولید کننده اتم‌های اکسیژن با یک الکترون اضافه جهت احساس شادابی و ملموس بودن کیفیت هوامی باشد.

فیتلرهای پلاسما که از طریق ایجاد فضای یونیزه ذرات دارای بار مثبت را جذب می‌نماید .

دستگاه‌ تصفیه هوا به دلیل داشتن فیلترهای اولیه قابلیت جذب گردوغبار و موی انسان و حیوان را دارا می‌باشد. گاهی دستگاه‌ تصیفه هوا با به کار گیری از پیش‌ فیلترها و مواد ضد باکتری در مرحله اول تا حدودی باکتری‌ها را از بین می‌برد. فیلتر هپا که تا ۹۹/۹۹ درصد مواد معلق را جذب کرده و در بعضی موارد ویروس‌ کشی می‌کند و وظیفه از بین بردن باکتری‌ها و میکروب‌های مضر را دارا می‌باشد.

در بحث تصفیه هوا که اغلب در زمستان و در هوای سرد نیاز به این فرایند قابل توجه است به دلیل پایین بودن رطوبت نسبی محیط به علت استفاده از سیستم‌های گرمازا در این فصل،‌ تولیدکنندگان بخشی را به عنوان کنترل‌ کننده میزان رطوبت محیط در دستگاه‌ تصفیه هوا درنظر گرفته‌اند که به دو صورت می‌تواند رطوبت محیط را تنطیم نمایند. روش اول استفاده از سیستم بخور سرد در دستگاه‌های تصفیه هوا و روش دوم استفاده از فیلترهای آب که خود سبب جذب آلودگی نیز می‌گردد.

ادامه مطلب در لینک زیر

http://www.bamintahvie.com/category/purifire/air-purifierن : بامین تهویه
ت : پنجشنبه 2 آذر 1396

منابع كويل دار بر حسب نياز جهت نصب بصورت افقي و عمودي ساخته مي شوند. منبع كويل دار ايستاده نوع ديگري از منابع جهت تامين آب گرم مصرفي ساختمان مي باشد كه بجاي منابع دو جداره در موتور خانه نصب مي شود.منبع كويل دار ايستاده داراي يك كوئل مسي شامل لوله هاي رفت و برگشتي بوده كه آب داغ و يا بخار بويلر در آنها جريان دارد و از طريق تماس آن با آب داخل منبع، آنرا گرم مي كند. جنس ديواره منابع كويل دار ايستاده، گالوانيزه بوده و ضخامت آن بر اساس فشار سيستم انتخاب مي شود. برتري منبع كويل دار ايستادهنسبت به منبع كويل دار افقي در اشغال فضاي كمتري در موتورخانه بوده.

ادامه مطلب ذر لينك زير

http://www.bamintahvie.com/category/storage-tank/water-heater-with-hot-water-coil:: برچسب ها : قیمت منبع کویل دار , لیست قیمت منبع کویلی , منبع کوئل دار , منبع کوئلی , قیمت منبع کوئل دار , منبع کویل دار , منبع کویلی , منبع آبگرم موتورخانه , منبع ایستاده آب گرم , منبع آب گرم گالوانیزه , قیمت منبع کویلی , کوئل , مخزن کویل دار , مخزن کوئلی , مخزن کویلی , مخزن آبگرم مصرفی ,
ن : بامین تهویه
ت : دوشنبه 15 آبان 1396

منبع کویل دار باید دارای اتصالات : ورودی- خروجی- تخلیه- شیر اطمینان- ترمومتر- برگشتی آبگرم مصرفی- فشار سنج به صورت تعبیه شده روی منبع باشند. در ساخت منابع کویل دار باید به مسئله از هم گسستگی و فاصله گرفتن لوپ های رفت و برگشت کویل از یکدیگر به دلیل سرد و گرم شدن، فشار آب، رسوب و …. توجه شود و در هنگام تولید و ساخت توسط پلیت های مخصوص که مانند لز الگوی تیوب شیت برش خورده اند در طول 3/4 انتهایی کویل ها استفاده نمود تا هنگام تعمیرات امکان خروج کویل از دهانه تعبیه شده روی منبع کویل دار وجود داشته باشد.

منابع کویل دار بر خلاف منابع دوجداره نیاز به نگهداری دارند. روی بدنه منبع کویل دار در ارتفاع حدودا 3/4 بالایی محلی برای نصب ترمومتر تعبیه شده است که برای نمایش درجه حرارت آب داخل منبع بکار می رود. از ترمومترهای 10 سانتی غلاف دار استفاده شود. انرژی ورودی منبع کویل دار توسط آب گرم- آبداغ- بخار و….. تامین می گردد. برای کنترل این انرژی ورودی در سیستم آبگرم از شیرهای برقی دوراهی در مسیر اصلی و یا سه راهی مسیر بای پاس و یا خاموش و روشن شدن الکتروپمپ آبگرم استفاده می شود. در سیستم های بخار جهت کنترل دبی بخار و انرژی ورودی از شیرهای برقی دوراهه می توان استفاده کرد این شیرها می توانند از نوع تک ضرب و یا تدریجی باشند. استفاده از شیرهای تدریجی در سیستم آب گرم یا بخار کنترل دمای بهتری را در اختیار می گذارد و در عین حال از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند.

ادامه مطلب در لینک زیر

http://www.bamintahvie.com/category/storage-tank/water-heater-with-hot-water-coil:: برچسب ها : قیمت منبع کویل دار , لیست قیمت منبع کویلی , منبع کوئل دار , منبع کوئلی , قیمت منبع کوئل دار , منبع کویل دار , منبع کویلی , منبع آبگرم موتورخانه , منبع ایستاده آب گرم , منبع آب گرم گالوانیزه , قیمت منبع کویلی , کوئل , مخزن کویل دار , مخزن کوئلی , مخزن کویلی , مخزن آبگرم مصرفی ,
ن : بامین تهویه
ت : شنبه 15 مهر 1396

منبع کویل دار از ورق فولاد نورد شده (گالوانیزه-سیاه) به روش برشکاری و جوشکاری تشکیل می شود که دارای عدسی های ابتدایی و انتهایی می باشد. در دیواره یا عدسی این منبع محلی برای نصب کویل درون مخزن در نظر گرفته می شود که این کویل وظیفه انتقال حرارت را دارد.ضخامت ورق های مورد استفاده در ساخت منبع کویل دار بسته به حجم و فشار کاری آنها از ضخامت 2 تا 10 میلی متر متفاوت است. ضخامت کویل بکار رفته در منبع کویل دار از نوع مس بصورت حلقوی یا رفت و برگشت منتهی به تیوب شیت و دیوایدر (جداکننده) است که مسیر رفت و برگشت را مجزا می سازد ضخامت کویل منبع کویل دار از 7/0 میلیمتر تا 1 میلیمتر بسته به سیال واسطه حرارت (آبگرم –آبداغ- بخار و …) متفاوت است.سایز معمول کویل های به کار رفته در منابع کویل دار 4/1- 4/2- 8/7 اینچ است.

مشاهده ی اطلاعات فنی، تصاویر و آخرین قیمت منبع کویل دار را در لینک زیر بیابید.
http://www.bamintahvie.com/category/storage-tank/water-heater-with-hot-water-coil
جهت دریافت مشاوره فنی و انتخاب بهترین برند منبع کویل دار با کارشناسان بامین تهویه تماس حاصل فرمایید. 02188306500:: برچسب ها : منبع کویل دار , منبع کویل دار ایستاده , منبع کویل دار خوابیده , لیست قیمت منبع کویل دار , قیمت منبع کویل دار , تعمیر منبع کویل دار , نصب منبع کویل دار ,
ن : بامین تهویه
ت : چهارشنبه 22 شهريور 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)